Firma Breuning GmbH, największy od 1927 roku niemiecki producent markowych wyrobów jubilerskich.

Każdy wyrób marki Breuning wykonany jest według najwyższych standardów jakościowych (ISO, Q1) oraz najnowszych technologii produkcyjnych w branży jubilerskiej.

W szerokim asortymencie produktów firmy Breuning każdy znajdzie coś dla siebie, od obrączki, poprzez pierścionki i kolczyki, do atrakcyjnych kolii oraz zawieszek.

Firma Breuning uczestniczy regularnie we wszystkich najważniejszych wystawach jubilerskich na całym świecie, gdzie jej produkty cieszą się dużym zainteresowaniem oraz regularnie zdobywają prestiżowe nagrody za design oraz jakość wykonania.Firma Cupicha istnieje od 1985 r. Zajmuje się produkcją i handlem wyrobami jubilerskimi. Oferta firmy obejmuje bardzo duży wybór wzorów biżuterii ślubnej i zaręczynowej. Stałe inwestycje w nowoczesne maszyny i narzędzia złotnicze, oraz dobór najwyższej klasy specjalistów zapewniają produkcję wyrobów złotniczych doskonałej jakości.Firma JUBITOM została założona w 1980 roku, choć historia jej powstania i pierwszych osiągnięć na rynku jubilerskim sięga znacznie wcześniejszych lat.

Biżuteria oferowana przez firmę JUBITOM łączy w sobie nowoczesne wzornictwo, stylowe piękno oraz perfekcyjną jakość wykonania. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe kolekcje, które uwzględniają zarówno światowe trendy mody w jubilerstwie jak również oczekiwania klientów.

Od momentu powstania, marka JUBITOM stale zyskuje na popularności i wciąż się umacnia zyskując to co najważniejsze – zaufanie i sympatię Klientów.Firma Marek Mikicki Design w projektowaniu i produkcji biżuterii opiera się na ponad 20-sto letnim doświadczeniu właściciela firmy. Przy projektowaniu biżuterii stara się śledzić najnowsze trendy mody i dopasować do nich swoją biżuterię.

Przy produkcji wykorzystuje surowce najwyższej jakości. Aby zapewnić wysoką jakość wyrobu finalnego ściśle współpracuje z firmą Signity, która zapewnia kamienie jubilerskie najwyższej jakości.

Tissot